Peugeot Traveller

Täna tutvustatakse esmakordselt avalikkusele uue põlvkonna väikebussi Peugeot Traveller, mis  on mõeldud reisijate transpordiks. Moodsa välimusega Traveller on kindlaks suunanäitajaks shuttle-tüüpi väikebusside segmendis, pakkudes sõiduautolikku ergonoomikat ja mugavust.

Peugeot Traveller on tipp-klassi kuuluv mitmeotstarbeline mahtuniversaal, kus reisijate mugavamaks transportimiseks on kasutusele võetud mitmeid uuenduslike lahendusi, uuemaid juhiabisüsteeme ja erinevaid variatsioone istekohtade seadmiseks. Seega võtab Peugeot Traveller sihikule eelkõige luksuslikkust ja mugavust hindavad era- ja ärikliendid.

Uuele platvormile toodetav Traveller saab jõuallikateks Peugeot uue põlvkonna BlueHDi diiselmootorid, mille võimsus ulatub 180 hobujõuni ning mida hakatakse pakkuma nii manuaalkäigukastiga kui ka 6-käigulise automaatkäigukastiga.

Uut mudelit tutvustatakse kevadisel Genfi autonäitusel ning tootma hakatakse Travelleri 2016 aasta esimeses pooles Peugeot tehases Valenciennes Prantsusmaal.

traveller1

Sildid: ,