Kes me oleme?

AS Mariine Auto on Subaru ametlik esindaja Eestis alates 1993 aastast. Ettevõte kuulub Subaru Nordic AB müügivõrku, kes on tehase importööriks Taanis, Rootsis, Soomes, Eestis, Lätis ning Leedus.

Alates 2008.aasta sügisest, mil sõlmiti koostööleping KW Bruun Baltic OÜ’ga, alustas Mariine Auto Jõhvis ja Pärnus Subarute kõrval ka Peugeot’ müügi ning teenindusega.

Tänu aastatepikkusele Subaru esindamise kogemusele ei tegele ettevõte üksnes autode müügi ja järelteenindusega. Mariine Auto meeskond panustab 1997 aastast aktiivselt Eesti auto- ja kardispordi arendamisse ning ütleb oma sõna sekka Subaru ralliautode ettevalmistuse ja turustamise juures. Firma on olnud tegev ka Eesti Autospordi Liidu ja Markko Märtini koostöös asutatud noorte rallisõitjate projekti Subaru – E.O.S. Rally Team-i toetamisel.

Lisaks autospordile on Mariine Auto mitmete Eesti kergejõustiku ja motokrossi projektide toetaja ning nõu ja jõuga on osaletud erinevates haridus- ja heategevusprogrammides. Ettevõte on pikka aega toetanud ka endist tippkrossisõitjat Avo Leokit.

Firma peakontor asub Tallinnas aadressil Veerenni 58. Nagu ühele õigele Subaru traditsioonide edasikandjale kohane, jääb juhuslikult otse meie peakohale lennukite maandumiskoridor ning vahetuslähedusse Tallinna Lennuväli.

Lisaks pealinnale on Mariine Auto esindatud ka: Tartus – Ringtee 63; Pärnus– Roheline 66; Jõhvis – Jaama 42b; Narvas – Tiimani 5