Liising

Sageli on kliendile kõige väärtuslikum just tema aeg. Mariine Auto liising koostöös Nordea pangaga võimaldab autoostul pakkuda terviklahenduse, kus ühest kohast lahkumata ja täiendavalt mitme pakkuja peale aega kulutamata, saab klient nii liisingfinantseerimise kui ka kaskokindlustuse pakkumise. Kliendile annab Mariine Auto Liisingu kasutamine lisaks konkurentsivõimelisele pakkumisele olulise aja kokkuhoiu ja mugavuse.

Usume, et auto ostmine peab olema lihtne, sestap pakumegi ostu finantseerimisel mugavaid ja paindlike lahendusi, mis on kokku pandud, arvestades just Teie vajadusi ning võimalusi.

Võimalused liisinguga auto soetamiseks on järgmised:

Kasutusrent: rendisuhe, kus rentnik kasutab sõidukit liisinguperioodi jooksul ja perioodi lõppedes omab eelisostu õigust sõiduki väljaostmiseks rentnikult jääkväärtusega.

Liisinguperioodi lõppedes on Teil võimalik:

– sõiduki kasutamist jätkata, pikendades liisingulepingut
– sõiduk uue vastu välja vahetada ja vana sõiduk tagastada
– saada sõiduki omanikuks, tasudes sõiduki jääkväärtuse.

Kapitalirent: rendisuhe, kus sõiduk läheb üle rentnikule liisingperioodi lõpus lisakuludeta.

Kapitalirent jääkväärtusega: sama, mis kapitalirent, kuid sõiduki omandus läheb üle rentnikule peale viimase suurema liisingmakse tasumist.

Järelmaks: rendisuhe, mille puhul soetatakse sõiduk ilma käibemaksuta ja sõiduk läheb üle rentnikule liisingperioodi lõpus lisakuludeta.