Miks valida just Subaru?

Tõenäoliselt oled ikka vähemalt korra sellele küsimusele mõelnud ja tead mis –  õigesti tegid.  Ka meie küsime seda endilt vahest, veendumaks, et meie müüdavad sõidukid on jätkuvalt head ja et me püsime ikka õigel kursil.

Siin on Sulle ilma pikema sissejuhatuseta 10 põhjust veendumaks, et teed Subaru’t valides ainuõige otsuse:

1. Nelikveo kogemus aastast 1972

Pidev nelikvedu kuulub enamiku SUBARU mudelite põhivarustusse. Erinevalt tavalistest nelikveoskeemidest, edastab SUBARU veojaotussüsteem pöördemomendi individuaalselt kõigile neljale rattale, pakkudes nii maksimaalset haardumist ning stabiilsust igas olukorras.

2. Boksermootorid

Boksermootor tähendab seda, et mootori kolvid asetsevad üksteise suhtes vastastikku ning horisontaalselt „lamavas“ asendis. Selline asetus tingib mootori väiksemad mõõtmed ning madalama raskuskeskme. Nii nagu Porsche, valmistab ka SUBARU oma boksermootorid ise. Kerged ja kompaktsed SUBARU boksermootorid töötavad ühtlasemalt ja tõhusamalt kui rida- või  V-mootorid. Eelisteks on madal raskuskese, kõrge töökindlus ja vibratsiooni puudumine. Aastatel 2006 ja 2008 pälvis SUBARU 2.5-liitrine turbomootor aasta parima mootori tiitli.

3. Sümmeetriline veoskeem

Erinevalt teistest nelikveolistest autodest kasutab SUBARU sümmeetrilist nelikvedu, mis kombinatsioonis unikaalse boksermootoriga loob enneolematu stabiilsuse ja auto kuuletumise igale juhtimisvõttele.

4. Unikaalne tehnoloogia

SUBARU valmistab oma autode mootorid, käigukastid ja veoskeemid ise. See tähendab, et me ei osta ega kasuta teiste tootjate tehnoloogiat. Iga SUBARU on 100% SUBARU, ühtviisi unikaalne nii välimuse kui tehnika osas.

5. Kõrgeim turvalisus

Enamus SUBARU mudeleid on saavutanud erinevates turvatestides maksimaalsed 5 tärni.

6. Tasuta hooldused ja 3 aastat garantiid

Kõikidele meie poolt müüdud SUBARU mudelitele kehtib üldine tehasegarantii 3 aastat või 100 000km. Lisaks on esimesed kolm korralist hooldust tasuta. Infot sellise teenindusmudeli kohta tasub täpsustada meie esindustest.

7. Parim sõiduk haagise veoks

Pideva nelikveo, madala raskuskeskme ja suure pöördemomendi tõttu sobib iga SUBARU ideaalselt ka järelhaagise vedamiseks.

8. Rallimaailma tipus karastunud tehnoloogiad

Ligemale paarkümmend aastat domineerisid sini-kollased Subarud autoralli MM-idel. Osalemine autospordis on andnud Subarule hindamatu kogemustepagasi, mis täiustub pidevalt.

9. Väga hea edasimüügiväärtus

Omanike hinnangud ning erinevad ülevaated kinnitavad Subaru äärmist töökindlust. Just seepärast on SUBARU ka kasutatud autode turul nõutud kaubamärk ning hästi hinda hoidev sõiduk.

10. Kõige rahulolevamad kliendid Euroopas

Saksamaa kõige ulatuslikum kliendirahulolu uuring ADAC näitas, et kõige rohkem on oma autoga rahul SUBARU omanikud. Sama kõrgelt hinnatakse SUBARU sõidukeid ka põhjmaades. Rootsi AutoIndex 2007 uuring asetas SUBARU veenvalt esikohale.