Subaru Levorg võitis auhinna Good Design Award 2014

Subaru tõi sel suvel Jaapanis turule uue mudeli nimega Levorg. Kuigi uus Subaru Levorg on olnud müügil alles 2014. aasta juunist, on see Jaapani müügistatistikas juba kõrgele positsioonile tõusnud. Äsja võitis mudel Japan Industrial Design Promotion (Jaapani tööstusdisaini edendamise ühenduse) ehk JDP auhinna Good Design Award 2014 (Hea disaini auhind 2014).

Subaru Levorgile auhinna Good Design Award 2014 andnud Japan Industrial Design Promotion žürii selgitas otsust järgmiselt:
„Levorg jääb lojaalseks oma kandvale ideele, milles on ühendatud sport- ja universaalauto omadused. Hoolimata oma sportlikust väliskujust ja dünaamiliselt kaldus katusejoonest ei tee Subaru hea nähtavuse ja praktilise kaubaruumi suhtes järeleandmisi. Välja tasuks tuua asjaolu, et rõhku on pandud salongi kvaliteedile, pidades silmas nii kasutatud materjale kui ka head heliisolatsiooni. Levorg, mida sisaldab endas Subarule iseloomulikke lahendusi, nagu boksermootor ja pidev nelikvedu, tagab ohutu ja mõnusa sõidukogemuse.”

Juba kolmandat aastat järjest on Subaru pälvinud tiitli Good Design Award stiili ja funktsionaalsuse hea kombineerimise eest. 2013. aastal anti auhind Foresterile ja 2012. aastal Subaru XV-le.

lvorg1

Sildid: , ,