Subaru tegi 2013. a. müügirekordi

Lõppenud aastal registreeritud 1011 uut Subarut tähistab margi järjekordset müügirekordit Eestis. Tegemist on juba kolmanda rekordilise aastaga järjest ning esimese korraga, kui Eestis osteti neljakohaline arv Subaruid.

2012. aastast pärinev senine müügirekord (923 autot) ületati nüüd ligemale 10%-ga. Et Eestis tervikuna kasvas uute sõiduautode müük vaid 1% võrra, jätkas Subaru oma turuosa suurendamist. Eestis tänaseks üle 5%-i kasvanud turuosa on Subaru jaoks üks parimaid kogu maailmas.

Rekordilist müügitulemust vedas kevadel turule jõudnud linnamaasturi Subaru Forester uus põlvkond, mis 433 müüdud autoga edestas 7 ühikuga varasematel aastatel trooninud mudelitepaari Outback / Legacy. Neile järgnes kompaktne linnamaastur Subaru XV 146 müüdud autoga.

“Subaru aina kasvav populaarsus näitab ilmekalt, et sarnaselt paljudele teistele riikidele on ka siinsed autoomanikud meie sõidukitega äärmiselt rahul. Subaru on end Eesti kliimas tõestanud tänuväärse valikuna, mille puhul hinnatakse nelikveo, töökindluse ja nauditavate sõiduomaduste kombinatsiooni,” ütles Ringo Rahumeel, SUBARU Nordic AB Baltikumi piirkonna juht.

Subaru on Eesti turul esindatud alates 1993. aastast ning tänaseks töötab Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis kokku viis Subaru esindust.

2014forester

Sildid: