Subaru garantii

Allpoolt leiate Subaru garantiipaketi kokkuvõtte. Täielikud garantiitingimused leiate autoomaniku dokumentatsioonist või lähimast volitatud Subaru esindusest.

Subaru ostmisega kaasneb 5-aastane uue sõiduki garantii (või 100 000 km, olenevalt sellest, kumb saabub varem), 12-aastane korrosioonikindluse garantii. Uue sõiduki garantii kehtib kogu Euroopas. Subaru originaalvaruosadele ja lisaseadmetele kehtib garantii 3-aastat (või 100 000 km, olenevalt sellest, kumb saabub varem).

Uue sõiduki garantii

Uue sõiduki garantii hõlmab materjali- ja tootmisdefekte. Garantii kehtib Euroopas 5 aastat või 100 000 kilomeetri läbimiseni, olenevalt sellest, kumb saabub varem. Garantii kehtib esimese registreerimise kuupäevast. Uue sõiduki garantii kehtib ka auto järgmistele omanikele, kes omandasid sõiduki garantii kehtivuse ajal.

Värvi- ja pinnakorrosioonigarantii

Subaru pakub ka värvi- ja pinnakorrosioonigarantiid, mis kehtib 3 aastat alates esimesest registreerimiskuupäevast, olenemata läbisõidust.

Korrosioonikindluse garantii

Teie Subarule antakse ka korrosioonikindluse garantii, mis kehtib 12 aastat alates esimesest registreerimiskuupäevast, olenemata läbisõidust. Garantii hõlmab kere roostetamist (st augud otse läbi lehtmetalli seest ja väljast), mis on tekkinud materjali- või tootmisdefektide tõttu. Kere pikaajaline kaitse ei ole seotud ühegi roostekaitse järeltöötlusega. Seetõttu on äärmiselt oluline, et järgiksite Subaru juhiseid hooldus- ja kerekontrolli osas parimal võimalikul viisil, mis on toodud auto garantii- ja hooldusjuhendis.

Subaru originaalvaruosade ja tarvikute garantii

Subaru originaalvaruosadele ja lisaseadmetele, mida müüakse käsimüügis või Subaru volitatud töökodades ja mille eest tasub sõiduki omanik või kasutaja, kehtib materjalidefektide vastane garantii. Garantii kehtib kokku 36 kuud alates ostukuupäevast või 100 000 km läbimiseni, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

e-Boxer hübriidajami akude garantii

e-Boxer hübriidajamiga varustatud Subaru hübriidsüsteemi akude (118V aku) garantii on 96 kuud või 160 000 km (olenevalt kumb saabub varem).