Subaru autoabi

Rehvi purunemine, vigased võtmed või tehniline rike. On erinevaid põhjuseid, miks võite autoga tee äärde jääda ning vajada kiiret abi. Autoabi telefoninumber annab teile kindlustunde 24/7 aastaringselt. Abi antakse olenemata sellest, kas olete teel poodi või mööda Euroopat ringi sõitmas (autoga kaasasolevas brošüüris on loetletud kõik riigid, kus saab autoabi). Autoabi kehtib 36 kuu jooksul alates esmase registreerimise kuupäevast.

Autoabi aitab teid, kui teie auto saab kahjustada või läheb katki, nii et edasi sõitmine on takistatud.

Enamikel juhtudel parandavad Subaru abipersonali töötajad teie autot kohapeal. Kui see pole võimalik, saadetakse see lähimasse Subaru volitatud remonditöökotta. Sõltuvalt remondiajast ja päevast antakse teile kas asendusauto või hotellikoht. Me hoolitseme teie eest mistahes äparduste korral.

Telefoninumber: 800 44 66

Välismaalt: +372 699 8029

Peugeot Assistance autoabi

Peugeot Assistance autoabi abistab teid alati, kui peaksite teele jääma (rike või liiklusõnnetus). Teie sõiduk veetakse ära või remonditakse tehakse koha peal korda, et saaksite oma teekonda jätkata, kas või teie maja ees. Kõikidele Peugeot sõidukitele laieneb Peugeot’ eluaegne autoabi teenus.

Telefoninumber: 800 74 00

Välismaalt: +372 671 7400

Peugeot Assistance autoabi abistab teid mitmetel juhtudel:

  • Rikke korral
  • Liiklusõnnetuse korral
  • Sõiduki võtmete kaotsimineku korral
  • Võtmete lukustamise korral sõidukisse sisse
  • Valesti tangitud kütus
  • Akude tühjaks saamine (24/7)

Peugeot kohustab tegema kõik endast oleneva, et anda teile nendes olukordades abi, seades teie sõiduki sõidukorda koha peal või organiseerides sõiduki äraveo lähima Peugeot esindustöökojani.