Peugeot mudelivalik

208 / E-208

PEUGEOT 208 on jätkuvalt nooruslik, mida rõhutab selle isikupärane ja sportlik siluett. Reisijateruum on varustatud ainukordse PEUGEOT i-Cockpit® 3D armatuuriga. Lisaks on see linnaauto saadaval nii bensiini- , diisel- kui ka elektrimootoriga.

Tutvu mudeliga

308

Uus ja loomupäraselt Premium-klassi kuuluv 308 HYBRID mudel on ühtviisi isikupärane ja dünaamiline. Sõidumugavust pakub parimal moel ühendatud jõudlus ning valikuvõimalus pistikhübriidi, bensiini- ja diiselmootori vahel.

Tutvu mudeliga

508 / 508SW

Tegemist on julge välimuse ja jõulise iseloomuga radikaalse kupee-sedaaniga, mis ei tee kompromisse disainis ning pakub parimat võimalikku tipptehnoloogiat tagamaks ülim sõiduelamus.

Tutvu mudeliga

508 / 508SW PSE

PEUGEOT SPORT ENGINEERED mudeleid iseloomustavad ühtviisi nii nende jõuline kui ka meeliköitev disain. Ülimalt sportlikud sõiduomadused vähese heitmekoguse juures.

Tutvu mudeliga

2008 / E-2008

Detailideni viimistletud linnamaastur.

Tutvu mudeliga

3008

Peugeot 3008 – iseloomu ja jõulisuse täiuslik tasakaal.

Tutvu mudeliga

5008

Avasta 7-kohaline linnamaastur PEUGEOT 5008. Stiilne disain ja tipptasemel tehnoloogia loovad uue standardi linnamaasturite klassis.

Tutvu mudeliga

Rifter

Mahtuniversaal mis vastab teie kõikidele vajadustele. Uues praktilises PEUGEOT Rifteris ei tule kunagi ruumist puudust ning laadimine käib kiirelt ja tõhusalt.

Tutvu mudeliga

Traveller

Nautige reisimist uue, luksusliku ja avara PEUGEOT Traveller mahtuniversaaliga. Uuenduslik disain, Euro 6 BlueHDI mootorid, elegants ja maksimaalne mugavus töötavad üheskoos, et tagada rahulik ja mugav sõit.

Tutvu mudeliga

Expert Combi

Uuel PEUGEOT Expert Combi mudelil on olemas kõik selleks, et teie reisijatunneksid ennast sõidu ajal ohutult ja mugavalt.

Tutvu mudeliga

Partner

Juba enam kui 20 aastat tarbesõidukite klassis karastunud PEUGEOT Partner avab teile uue põlvkonna mudeli, mille juures kaasaegsete sõiduautodega võrdväärsed mugavused ja sõiduomadused.

Tutvu mudeliga

Expert

Tarbesõiduk pakub mitmeid eeliseid igapäevastes töökohustustes, muutes su päeva lihtsamaks ja mugavamaks.

Tutvu mudeliga

Expert Team

Vastupidav ja funktsionaalne uus PEUGEOT Expert Team mahutab kuni 6 inimest ning kaubaruumi maht on kuni 4m3.

Tutvu mudeliga

Boxer

Jõuline ja ökonoomne Peugeot Boxer on loodud spetsiaalselt sinu ettevõtte vajadusi silmas pidades.

Tutvu mudeliga

Boxer eriversioonid

Boxer’i eriversioonid pakuvad mitmeid eeliseid igapäevastes töökohustustes, muutes su päeva lihtsamaks ja mugavamaks.

Tutvu mudeliga